Nieuws: Tobi Lakmaker zat tijdens het Boekenbal vooral cocaïne snuivend op de wc
‘Heel veel cocaïne’ is de titel van zijn column in het Volkskrant Magazine van deze week; dat is in een notendop de avond van Tobi Lakmaker op het laatste Boekenbal. Online is de titel van de column wat langer: ‘Cocaïne snuiven op het Boekenbal zou ik scharen onder medicinaal drugsgebruik’. Er is namelijk een reden voor dat cocaïnegebruik: ‘ik vertrouw niemand op dat feest en niemand vertrouwt mij, omdat ik me regelmatig gemeen uitlaat over anderen op publiek niveau.’
De kans dat hij zijn tegenstanders tegenkwam is overigens gering, ‘want ik was zelden op de dansvloer, nooit in de bekende gangen van de Stadsschouwburg, maar vrijwel altijd op de wc.’
Lees de hele column hier.
(foto Boekenbal, maar waar is Lakmaker? © Dolf Verlinden)
Je kunt ook gewoon thuisblijven, een marsepeinen mandril soldaat maken, Lijmen/Het been (her)lezen, en masturberen met een pennenzak van Judas Priest.
Ik overwoog de laatste weken om een van de twee kranten waar ik op geabonneerd ben op te zeggen en de Volkskrant te gaan lezen. Dank Tzum voor dit artikel dat mij van die malle gedachte heeft weerhouden. Wat een lulkoekenbakker.