Nieuws: Cossee begint ook met een reeks kleine boekjes: Eerste liefde
Na de wandelboekjes van Van Oorschot, de maandboekjes van Das Mag, de kleurenboekjes van Oevers, de treinboekjes van Ambo|Anthos begint uitgeverij Cossee ook met een reeks kleine boekjes. Het verbindende thema is: Eerste liefde.
In de serie Eerste liefde schrijven bekende auteurs een brief aan hun eerste grote liefde. Dat kan een mens zijn – maar ook een dier, een object, een plek, een geur, een muziekstuk. Alles, kortom, waarover je niet uitgesproken raakt, wat een leven lang bij je blijft, en waarover je je kunt blijven verwonderen.
In februari verschijnen de eerste twee deeltjes, geschreven door Thomas Heerma van Voss en Chaja Polak, in het najaar verschijnt Marjoleine de Vos. Ook Charlotte Van den Broeck, Marjolijn van Heemstra, Mensje van Keulen, Tobi Lakmaker, Niña Weijers en Maartje Wortel zullen een deeltje voor hun rekening nemen. De meeste auteurs hebben ook al een deeltje in een van de andere series geschreven.
De boekjes van 14 x 18 cm, circa 80 bladzijden, zullen zo rond de € 17,50 kosten.
