Esmé van den Boom, Koen Schouwenburg, Roos Custers en Willem Goedhart vieren de poëzie met een aflevering waarin bundels gelezen, geduid, gewikt en gewogen worden, en ze buitelen over elkaar heen van enthousiasme voor onbekende en bekendere dichters: vriendin van de show Charlotte Van den Broeck,  de Zuid-Koreaans-Amerikaans-Nederlandse Mia You, Daan Doesborgh, Anne Carson, Jan Glas, Sophia Blyden, Jan Baeke en natuurlijk Esther Jansma.

De podcast ‘Lezen is vurrukkulluk’ wordt elke laatste donderdag van de maand live opgenomen in Forum Groningen, in de bibliotheek op de 3e verdieping. Bijwonen kan; kom gezellig langs en luister vanaf 20 uur mee tussen de boekenkasten! Volg ons ook op Instagram voor meer info en boekentips: @lezenisvurrukkullukpodcast.

Met dank aan al onze partners: literair weblog Tzum, boekhandel Godert Walter en de Stichting Literatuurclubs Drenthe. Deze podcast is een productie van Podgront, techniek en montage door Robin Eggens.